Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Obiady Kielcy

Zgłodniałeś i chcesz zamówić smaczny obiad? Nie masz siły na to, aby samodzielnie przygotować dzisiejszy posiłek? Odwiedzili Cię goście i chcesz podać im coś smakowitego? Świetnie trafiłeś, zapoznaj się z menu naszej pizzerii i przekonaj się, że znajdziesz tu kilka pizz, które doskonale sprawdzą się jako dzisiejszy obiad, który dostarczymy Ci na terenie Kielc i okolic!
obiady kielce

Także Ty dołączyć możesz do grona osób zamawiających na obiad w Kielcach smakowitą pizzę wprost z naszej pizzerii. Serdecznie zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz różnego rodzaju pizze, zarówno z mięsem, warzywami, owocami morza czy z samym serem. Przygotowując każdą pizzę z naszej obiadowej oferty dbamy o to, aby była ona smakowita i dostarczana zawsze na czas. To dzięki pełnemu zaangażowaniu, jakie wkładamy w przygotowywanie naszych posiłków cieszymy się tak dobrą opinią wśród wielu Klientów decydujących się na zamówienie obiadu w Kielcach właśnie u nas.
Pamiętaj, że chcąc zamówić obiad możesz zrobić to zarówno w naszym lokalu, jak i zdalnie, zamawiając go z dostawą. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub też zrobisz to korzystając z naszej strony internetowej, a my przyjmiemy Twoje zamówienie i zrealizujemy je w iście ekspresowym czasie!