Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Obiady na dowóz Kielce

Wracając zmęczony po pracy nie masz siły ani czasu spędzać w kuchni w celu przygotowania obiadu. Po wejściu do domu pierwsze, co chcesz zrobić, to usiąść wygodnie i odpocząć. Odstresować się w domowym zaciszu. No ale przecież obiad w domu sam się nie zrobi. Co zatem wybrać? Odpoczynek czy stanie w kuchni? Zdecydowanie podpowiadamy, że odpoczynek. Usiądź wygodnie, odpocznij, a jedzenie samo przyjedzie do Ciebie.

Kielce obiady na dowóz do domu klienta

Pozwól, że obiadem zajmiemy się my, a Ty odpocznij. Zamów obiad na dowóz, podając na jaki adres w Kielcach mamy Ci go przywieźć. Pizza na obiad? Wiele osób tak robi, a powodów jest wiele. Przede wszystkim pizza jako obiad jest bardzo pożywna i sycąca. Możliwość wyboru składników pozwala dobrać jedzenie zgodnie z Twoimi preferencjami smakowymi. Lubisz pieczarki? Dużo pomidorów? A może lubisz obiad z wędlinami? Niema problemu. W ofercie mamy pizze mięsne oraz wegetariańskie, więc w sumie każdy w naszym menu trafi na coś, co go zainteresuje.

Jak zamówić pizzę na obiad?

Wystarczy że wejdziesz na MENU na naszej stronie, wybierzesz danie, podasz adres i wybierzesz rodzaj płatności. Nasi kucharze po Twoim zamówieniu od razu dostają sygnał zlecenia. Nie musisz długo czekać. Szybka obsługa i kierowcy dobrze znający Kielce sprawią, że Twój obiad z dowozem dojedzie w błyskawicznym tempie.

ZOBACZ MENU I ZAMÓW